Jak zvýšit pravděpodobnost výhry ve stíracích losech

Stírací losy jsou zábavným způsobem, jak si rychle vydělat peníze aniž byste za ně museli utratit spoustu peněz. Stejně jako loterie je výhra závislá pouze na štěstí. Existují však způsoby, díky kterým můžete svoje šance na výhru zvýšit. 

Možná Vám nebudeme schopni ukázat, jak vyhrát pokaždé když setřete los, ale tyto tipy Vám jistě pomohou zlepšit Vaše šance!

Nekupujte si ty nejlevnější

Počet stíracích losů, které jsou dnes k dispozici je ohromující a může být trochu jako minové pole pro ty, kdo se v nich neorientují. 

Je k dispozici tolik různých designů, cen a značek, které mohou být velmi matoucí. Může být těžké rozhodnout se, který z nich koupit, proto se zaměřte na zvýšení šancí na výhru.

Víme, že může být lákavé zakoupit si ty nejlevnější a někteří lidé si jich koupí hned několik. Nicméně, jejich nízká cena má svůj důvod. Výherní fond je nižší. 

Uděláte lépe, pokud si koupíte dražší stírací losy a méně. U losů platí že kvalita převažuje nad kvantitou.

Koukněte se na malý text

Slots

Může to znít spíš jako rada při žádosti o půjčku, ale platí to i pro stírací losy.

Malé písmo Vám často řekne, jaké jsou Vaše šance na výhru u konkrétního losu. Takže má určitě smysl si to přečíst. Kdo by se chtěl rozhodnout pro nižší pravděpodobnost, když si může zvolit vyšší?

Nakupujte ve velkém

Jednou z taktik, na kterou by hráči stíracích losů přísahali, je nakupování losů ve velkém.

Za jednu cestu do obchodu nakoupí přibližně pět stíracích losů stejné hry, narozdíl od kupování si jednoho losu každou cestu během jednoho úseku času. 

Někteří věří, že když kupujete ve velkém, šance na výrhu se zvyšuje, protože výrobci často umisťují výhru do losů v pravidelných počtech.

Slots

Hrajte je jako automaty

Zjistíte, že jsou někteří hráči automatů, kteří se potulují kolem strojů do doby, než ostatním hráčům dojdou peníze nebo až několik hráčů nevyhraje jackpot. Dlouhé sucho může znamenat, že automat brzy vydá jackpot.

Pokud chcete tuto metodu vyzkoušet, budete se muset chvíli potloukat v prodejně stíracích losů – a to může být něco, co je ne všem příjemné, nebo na co nemáte čas. 

Za zvážení by stálo zkusit navázat rozhovor se skladníkem nebo se zeptat prodejce, zda si někdo v poslední době nekoupil výherní los. Buďte rafinovaní, mohl by to být klíč k velké výhře. 

Post Author: Carpo Garrido

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.